пужни точак
  • Дом
  • Производ
    • Комплети пужа и точкова
    • Пластични пужни зупчаници за микро погоне
    • Прилагођени комплети пужних зупчаника
    • Пуж и пужни зупчаник од легираног челика за ауто делове
    • Пужни зупчаник од нерђајућег челика за ЦНЦ машине
    • Прикажи још
  • Блог
    • Шта је пужни зупчаник? Водич за инжењере
    • Како раде пужни зупчаници — Механика у 5 корака
    • Три врсте пужних зупчаника — без грла, једноструки, двоструки
    • Материјали пужних зупчаника - бронза, челик, нерђајући челик, пластика у поређењу
    • Преносни однос пужног зупчаника и израчунавање — формуле, примери, стварни случајеви
    • Прикажи још
  • Контакт
Izaberite stranicu

China SGS Certified Power Drive Gear Reducer Nmrv Transmission Worm Gearbox compact worm gearbox

od strane ep | нов 25, 2022 | Uncategorized

Merchandise Description  Item DescriptionMain Materials:1)housing:aluminium alloy ADC12(dimension 571-090) die forged iron HT200(dimensions one hundred ten-a hundred and fifty)two)Worm:20Cr, ZI Involute profile carbonize&quencher heat remedy make equipment floor...

China Guzuo High Speed Power Small NMRV075 Worm Gear Speed Reducer For Aluminum Alloy Gearbox Belt Input Shaft Textile Machine worm gearbox calculation

od strane ep | нов 16, 2022 | Uncategorized

Warranty: 1 several yearsRelevant Industries: Developing Substance Outlets, Production Plant, Equipment Restore Shops, Foodstuff & Beverage Manufacturing facility, Farms, Retail, Printing Outlets, Building works , Strength & Mining, Foods & Beverage...

China Good price worm gearbox planetary gear motor reducer speed reducer worm gear box elecon

od strane ep | нов 15, 2022 | Uncategorized

Applicable Industries: Industrial robots, manufacturing automationBodyweight (KG): twenty KGGearing Arrangement: PlanetaryOutput Torque: a hundred-160NmEnter Velocity: 4000-8000RPMOutput Velocity: 1-10000RPMSolution title: Excellent price tag worm gearbox planetary...

China WAB series Helical Gear Planetary planetary reducer planetary speed reducer worm gearbox assembly

od strane ep | нов 14, 2022 | Uncategorized

Guarantee: 1yearsRelevant Industries: Constructing Material Shops, Manufacturing Plant, Equipment Mend Shops, Farms, Strength & MiningExcess weight (KG): 3 KGCustomized support: OEM, ODMGearing Arrangement: PlanetaryOutput Torque: 1.8-2430N.MInput Speed:...

China High Quality NMRV Worm Gearbox Speed Reducer Aluminium Drive worm gearbox efficiency

od strane ep | нов 12, 2022 | Uncategorized

Guarantee: 1yearApplicable Industries: Resorts, Garment Outlets, Constructing Materials Outlets, Manufacturing Plant, Machinery Restore Stores, Food & Beverage Manufacturing facility, Farms, Cafe, House Use, Retail, Meals Store, Printing Retailers, Building...
« Stariji unosi
Sledeći unosi »

Недавне објаве

  • Пуж и пужни точак за сценске машине и системе за позориште
  • Пуж и пужни точак за погоне за довод глодалица и стругова
  • Пуж и пужни точак за погоне машина за брушење и полирање
  • Пуж и пужни точак за погоне цементних пећи и кугличних млина
  • Пуж и пужни точак за опрему за дробљење и просејавање рударства
  • Пуж и пужни точак за ваљање и обраду челика
  • Пуж и пужни точак за погоне за окретање соларног праћења
  • Пуж и пужни точак за морску витло и опрему за привезивање
  • Пуж и пужни точак за аутомобилски управљач и регулатор прозора
  • Пуж и пужни точак за текстилни разбој и машине за намотавање пређе
  • Пуж и пужни точак за позиционер антене и погоне сателитске антене
  • Пуж и пужни точак за аутоматске капије — Водич за спољашњу употребу
  • Пуж и пужни точак за паркинг баријере, стубиће и окретне рампе
  • Пужњача и пужни точак за болничке кревете и медицинско позиционирање
  • Пуж и пужни точак за погоне мешалица за храну и мешалица за тесто
  • Пуж и пужни точак за погоне линија за флаширање и пуњење
  • Пуж и пужни точак за транспортере пекарских пећи и руковање тестом
  • Пуж и пужни точак за фармацеутску пресу за таблете и линију за блистере
  • Пуж и пужни точак за индексне погоне машина за паковање
  • Пуж и пужни точак за машине за етикетирање и обмотавање фолијом
  • Пуж и пужни точак за штампарске машине и погоне за довод папира
  • Пуж и пужни точак за актуаторе затварача и вентила бране
  • Пуж и пужни точак за мешалице и стругаче за пречишћавање отпадних вода
  • Пуж и пужни точак за погоне HVAC заклопки и расхладних торњева
  • Пуж и пужни точак за индексирање ЦНЦ ротационог стола
  • Пуж и пужни точак за погоне тракастих транспортера
  • Пуж и пужни точак за погоне кофичастих елеватора — Водич за вертикално дизање
  • Пуж и пужни точак за погоне мостовних кранова и дизалица

Кинески мењач Кинески мотор опрема мењач мењач Кина мењач са мотор са зупчаником пужњак за зупчанике мотор мотор мотор моторни црв редуктор вратило пужни зупчаник пужни мењач пужни зупчаник пужњак пужни мотор редуктор пужа пужни пужни зупчаник

Контакт

Тражите брза решења за вашу механичку опрему? Попуните образац да бисте добили стручни савет и подршку!

образац за понуду

Пошта

[email protected]

Адреса

Сандан-ро | Данвон-гу | Ансан-си | Гиеонгги-до | Кореа

Ауторска права © 2026 Кореја Евер-пауер црв и црвни точак Ко., Лтд

Уредник: Cxm

SerbianSerbian
EnglishEnglish KoreanKorean ChineseChinese ArabicArabic JapaneseJapanese BosnianBosnian BulgarianBulgarian DanishDanish DutchDutch EstonianEstonian FinnishFinnish FrenchFrench SpanishSpanish GermanGerman GreekGreek HindiHindi IndonesianIndonesian ItalianItalian RussianRussian ThaiThai TurkishTurkish PortuguesePortuguese SwedishSwedish CzechCzech CebuanoCebuano SlovakSlovak